O NAS

Specjalizujemy się w fotografii mody oraz w fotografii reklamowej. Nowoczesne i świeże rozwiązania, które proponujemy naszym klientom, są w pełni dopasowane do ich potrzeb. Wyróżnia nas przede wszystkim świadomość estetyczna, znajomość trendów i zmian rynku fotograficznego w skali europejskiej oraz wiedza poparta specjalistycznym i artystycznym wykształceniem.

Pracujemy zarówno dla firm, instytucji kultury, jak i dla klientów indywidualnych. Jeżeli potrzebujecie Państwo skutecznych zdjęć wizerunkowych dla swojej firmy, atrakcyjnego lookbook'a, sesji zdjęciowej najnowszej kolekcji, portfolio lub po prostu jesteście zainteresowani wyjątkową sesją zdjęciową - zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

 

Silną stroną naszej agencji jest również dział graficzny. Grafika to narzędzie, którym posługujemy się w sposób świadomy i profesjonalny. Kreatywność jest naszym największym atutem. Specjalizujemy się w projektowaniu opakowań i etykiet oraz tworzeniu spójnych materiałów reklamowych, które wzmacniają wizerunek firmy lub wspierają sprzedaż. Jednocześnie oferujemy kompleksowe usługi związane z koordynacją procesów projektowania, produkcji i dostawy materiałów poligraficznych i reklamowych.

Doświadczenie poligraficzne buduje naszą przewagę. Optymalizacja procesów produkcyjnych ułatwia współpracę. Wysoka jakość gwarantuje zadowolenie i kolejne wspólne projekty.